Taloushallinnon pätevyyttä

Savon Tilipiste Oy on auktorisoitu, vuodesta 1977 toiminut tilitoimisto. Toimipisteemme ovat Juvalla, Jyväskylässä, Mikkelissä ja Puumalassa. Palveluihimme kuuluvat kaikki taloushallinnon palvelut. Erityisosaamista meillä on maa- ja metsätalouden kirjanpidosta sekä niiden verotusasioista. Palvelemme sekä suuria että pieniä asiakkaita kahdeksan osaajan voimin ympäri Suomen.

Savon Tilipiste Oy:llä on AAA-luottoluokitus.

Henkilöstö

Keskuksen puhelinnumero 029 170 2000

Juva

Jenni-Mari Penttinen

Toimitusjohtaja, Partner, FM, KTM, HHJ, KITA

Puh. 0400 848 407

jenni-mari@savontp.fi

Ulla Kauppinen

toimistopäällikkö, KLT-kirjanpitäjä, PHT-palkanlaskija

Puh. 044 063 0823

ulla@savontp.fi

Heli Lipsanen

kirjanpitäjä, PHT-palkanlaskija

Puh. 044 063 0821

heli@savontp.fi

Riikka Lahtinen

kirjanpitäjä, PHT-palkanlaskija

Puh. 044 063 0824

riikka@savontp.fi

Markus Tikkanen

kirjanpitäjä, palkanlaskija

Puh. 044 063 0825

markus@savontp.fi

Maija Maaranen

kirjanpitäjä, palkanlaskija

Puh. 044 493 2666

maija@savontp.fi

Salla Mattila

kirjanpitäjä, palkanlaskija

Puh. 044 763 0826

salla@savontp.fi

Heidi Närhi

kirjanpitäjä, palkanlaskija

Puh. 044 022 8820

heidi@savontp.fi

Jyväskylä

Jenni-Mari Penttinen

Toimitusjohtaja, Partner, FM, KTM, HHJ, KITA

Puh. 0400 848 407

jenni-mari@savontp.fi

Mikkeli

Veera Tulla

toimistopäällikkö, kirjanpitäjä, palkanlaskija

Puh. 044 533 7001

veera@savontp.fi

Pirjo Lahikainen

KLT-kirjanpitäjä, palkanlaskija

Puh. 044 533 7002

pirjo@savontp.fi

Tanja Häkkinen

kirjanpitäjä, palkanlaskija

Puh. 044 533 7003

tanja@savontp.fi

Hallitus

Jenni-Mari Penttinen
Hallituksen puheenjohtaja, Partner
jenni-mari@savontp.fi

Sanna Kärkkäinen
Hallituksen jäsen, Partner
sanna@savontp.fi

Lähes 40 vuotta laadukasta tilitoimistopalvelua